Ağu 01 2018

Sayın Valimiz Aziz Yıldırım Fizik Tedavi Ünitemiz ve Hastanemizde İncelemelerde Bulunmak Özere Ziyaret Etti.

Sayın Valimiz Aziz Yıldırım tarafından yakın zamanda hizmet vermeye başlayan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ve Varto ilçemizde vatandaşlarımıza hizmet sunan 55 yataklı Varto İlçe Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.
Sayın Valimizi, İlçe Devlet Hastanesi girişinde; İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Muş İl Sağlık Müdürü Dr. Serdal Türkoğlu, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Yusuf Demir, İdari ve Mali İşler Müdür V. Mehmet Yıldız ve hastane yönetimi karşıladı.
İncelemeleri esnasında bir konuşma yapan Sayın Valimiz; “Değerli arkadaşlar, Muş merkezde ve Bulanık ilçemizde Fizik Tedavi Merkezlerimiz açıldı ve vatandaşlarımıza hastanelerimiz bünyesinde hizmet veriyor. Bunun dışında Varto İlçe Devlet Hastanemiz bünyesinde de Fizik Tedavi Ünitemiz yakın zamanda halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Bu merkez sayesinde Varto’da ve köylerinde yaşayan vatandaşlarımız il merkezine gitmek zorunda kalmayacak ve yerinde tedavi imkânlarından faydalanacaktır. Hafta içi her gün yaklaşık 50-60 vatandaşımıza hizmet edebilecek olan fizik tedavi ünitesinde 1 Fizik tedavi uzmanı 1 fizyoterapist 3 fizik tedavi teknikeri bulunmaktadır.Varto ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun diyorum..

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://vartodh.gov.tr/?p=1615

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.