Sağlık Personelleri

 yusuf bey
 logo2  T.C
MUŞ VALİLİĞİ
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Varto Devlet Hastanesi
 logo1
Sıra NO
ÜNVANI ADI SOYADI GÖREV YERİ
1 BAŞHEKİM  / HASTANE YÖNETİCİSİ YUSUF DEMİR İDARİ
2 SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜD. İNAYET GÜNEŞ YILDIZ İDARİ
3 İdari Mali Hiz.Müd.Yrd. MEHMET YILDIZ İDARİ
4 DAHİLİYE MURAT ÇELİK DAHİLİYE
5 DAHİLİYE ELİF ERAT ÇELİK DAHİLİYE
6 DAHİLİYE GAMZE ÜSTÜNTAŞ POLK.
7 KULAK BURUN BOĞAZ  HASTALIKLARI HÜSEYİN SAMET KOCA POLK.
8 ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ NASUHİ ALTAY POLK.
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI AHMET ÇELİK POLK.
9 GÖZ HASTALIKLARI UZMANI ÇİĞDEM YAŞAR POLK.
10 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ŞENAY MENGİ POLK.
11 ANESTEZİ VE REANİMASYON YUSUF DEMİR POLK.
12 DAHİLİYE MEHMET NEDİM TAŞ GEÇİÇİ GÖREVDE
13 ÜROLOJİ MURAT DEMİR POLK.
14 GENEL CERRAHİ UZMANI ŞAFAK COŞKUN POLK.
15 KADIN DOĞUM EMRULLAH AKAY KADIN DOĞUM
16 PRATİSYEN TABİP TUĞÇE  COŞKUN ACİL POLK.
17 PRATİSYEN TABİP MUHAMMED YUSUF ÖZDEMİR ACİL POLK
18 PRATİSYEN TABİP MUHSİN TORBA ACİL POLK
19 PRATİSYEN TABİP İZZET UYAVER ACİL POLK
20 PRATİSYEN TABİP ZEKİYE DENİZ İPEK ACİL POLK
21 PRATİSYEN TABİP BURAK BİRSOY ACİL POLK
22 PRATİSYEN TABİP HARUN KARAAĞAÇ ACİL POLK
23 PRATİSYEN TABİP ASUDE HÜDYA CÖCEN ACİL POLK
24 PRATİSYEN TABİP YAKUP YALÇIN ACİL POLK
25 PRATİSYEN TABİP MUHAMMED RAŞİT BARDAKÇI ACİL POLK
26 PRATİSYEN TABİP BUKET ÖZGÜL ACİL POLK
27 PRATİSYEN TABİP SAİT AYGÜN ACİL POLK.
28 PRATİSYEN TABİP MUHAMMED BURAK ER ACİL POLK.
29 PRATİSYEN TABİP HANİFE İSMAİLOĞLU ACİL POLK.
30 PRATİSYEN TABİP CAN ÖZTÜRK ACİL POLK
31 DİŞ TABİBİ NURCEMAL GÜNDÜZ DİŞ POLK.
32 DİŞ TABİBİ SERHAT ECE DİŞ POLK.
33 DİŞ TABİBİ YUNUS GÖR DİŞ POLK.
34 DİYETİSYEN EMEL KAVAL DİYETİSYEN
35 ECZACI NURULLAH SEVER ECZANE
36 ECZ TEKNİKERİ Yunus Emre DEMİRTAŞ ECZANE
37 HEMŞİRE GÖKHAN KAYA ACİL POLK
38 HEMŞİRE UĞUR CAN ACİL POLK.
39 HEMŞİRE KÜBRA BÜRKE ACİL POLK.
40 HEMŞİRE MEDYA KAYA ACİL POLK.
41 HEMŞİRE FERDA FİDAN ACİL POLK.
42 HEMŞİRE DİLAN DEMİRKAPU ACİL POLK.
43 HEMŞİRE SULTAN OMUR ACİL POLK.
44 HEMŞİRE GAMZE DİNLEYİCİ ACİL POLK
45 HEMŞİRE BAHAR TUZCU ACİL POLK
46 HEMŞİRE ESRA İPEK HEMODİYALİZ
47 HEMŞİRE SEMRA KANŞIRAY ACİL POLK.
48 HEMŞİRE NALAN ÖĞÜT ACİL
49 HEMŞİRE ERDAL DAKAK ACİL POLK.
50 HEMŞİRE ALİYE YALÇINKAYA YATAN HASTA SERVİSİ
51 HEMŞİRE ZÜBEYDE ALTUN ÇELİK ACİL SERVİS.
52 HEMŞİRE FİLİZ AKKOYUN HEMODİYALİZ
53 HEMŞİRE SÜREYYA YILDIRIM KAN ALMA
54 HEMŞİRE SEVGİ  ERGÜL HEMODİYALİZ
55 HEMŞİRE GİZEM DEVECİ YATAN HASTA SERVİSİ
56 HEMŞİRE PERİHAN YETKİNER YOĞUN BAKIM
57 HEMŞİRE ESRA AKGÜL YATAN HASTA SERVİSİ
58 HEMŞİRE YILMAZ ÇELİK ACİL
59 HEMŞİRE Melek GÜRGEN ACİL
60 HEMŞİRE MECRUM BAYDAN ACİL
61 HEMŞİRE ZİHNİ SARAÇ ACİL
62 HEMŞİRE NEBAT DAKAK HEMODİYALİZ
63 HEMŞİRE SEZGİN GÖRMEZ ACİL POLK.
64 HEMŞİRE ÜSTÜN ÇUR ACİL POLK.
65 HEMŞİRE MAKBULE SARAÇ ACİL POLK.
66 HEMŞİRE DERMAN GÜNDÜZ ACİL POLK
67 HEMŞİRE FATMA ÖZÇELİK ACİL POLK.
68 HEMŞİRE MİKAİL TAŞ ACİL POLK.
69 HEMŞİRE GÜVEN GÜZELGÜL ACİL POLK.
70 HEMŞİRE NEŞE KAYA ACİL POLK
71 HEMŞİRE AHMET FIRAT YAŞAR ACİL POLK
72 HEMŞİRE MEHMET ŞİRİN AKINCI ACİL POLK
73 HEMŞİRE BÜŞRA ATAŞOĞLU ACİL POLK
74 HEMŞİRE GÜZEL NUR ARAS ACİL POLK
75 HEMŞİRE SERPİL ÖTERKUŞ ACİL POLK
76 HEMŞİRE EZGİ SEZER ACİL POLK.
77 HEMŞİRE AZAD ZORLU ACİL POLK
78 HEMŞİRE LOKMAN EROL ACİL POLK.
79 HEMŞİRE UĞUR AKMAN ACİL SERVİS.
80 EBE GÜLSÜM KADİRHAN DOĞUMHANE
81 EBE ÖZLEM EYYÜPOĞLU DOĞUMHANE
82 EBE TÜLAY ÇİMEN DOĞUMHANE
83 EBE BİRSEN SAYDAM DOĞUMHANE
84 EBE SİBEL TAŞ DOĞUMHANE
85 EBE BİLGE KESKİNBALTA DOĞUMHANE
86 EBE ÖZGE KARADEMİR DOĞUMHANE
87 ODYOMETRİ TEKNİKERİ DERYA BÜYÜKBAYRAM KBB POLK.
88 YAŞLI BAKIM ( SAĞLIK TEKNİKERİ SALİHA ALINAK YATAN HASTA SERVİSİ
89 DİYALİZ TEKNİKERİ ŞİRİN AKBAŞ DİYALİZ
90 LAB. TEKNİKERİ ÖZGE ÖZELÇİ LAB.
91 LAB. TEKNİKERİ İBRAHİM KOÇ LAB.
92 LAB TEKNİKERİ ALİ   İSHAK KIRIM LAB.
93 LAB. TEKNİSYENİ OKAN ERKAHYA LAB.
94 LAB TEKNİSYENİ NALİN ARĞUN LAB.
95 LAB TEKNİSYENİ CENNET YEŞİLYAYLA LAB.
96 LAB TEKNİKERİ VEYSEL SEVER LAB.
97 ATT OSMAN DEMİR İstatistik Birimi
98 TIBBİ SEK. ELİF EMEÇ YAZI İŞLERİ+ PERSONEL ÖZLÜK
99 TIBBİ SEK. M. SALİH  YAVUZER YAZI İŞLERİ+ PERSONEL ÖZLÜK
100 TIBBİ SEK. RESUL SEVER TİG+ AYNİYAT
101 TIBBİ SEK. SERHAT BİNGÖL MAAŞ MÜTEMEDİ
102 TIBBİ SEK. AZAD MUSTAFAOĞLU Satınalma Birimi
103 TIBBİ SEK. MEHMET KOÇHAN SATIN ALMA
104 TIBBİ SEK. DAVUT SARIBEY DÖNER SERMAYE MÜTEMEDİ
105 RÖNTGEN TEKNİKERİ BİRCAN VARDAR RADYOLOJİ
106 RADYOLOJİ TEKNİSYENİ BAHAR ÖĞÜNÇ RADYOLOJİ
107 TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ ERGÜN ZEBEK RADYOLOJİ
108 RADYOLOJİ TEKNİSYEN GENÇAY TUNÇER RADYOLOJİ
109 ANESTEZİ TEKNİKERİ AYTAÇ TUNCER AMELİYATHANE
110 ANESTEZİ TEKNİKERİ FATMA BARTU AMELİYATHANE
111 ANESTEZİ TEKNİSYENİ OĞUZHAN PALA AMELİYATHANE
112 V.H.K.İ. BEDRİ BARAN AMBAR
113 V.H.K.İ. ( satınalma ) HÜSAMETTİN BİNGÖLBALLİ SATIN ALMA
114 V.H.K.İ. ( yazı işleri ) METİN CAN Ambar Birimi
115 AŞÇI ( röntgen) ALİŞAN HAN SOFÖR
116 ŞOFÖR MEHMET BEKTAŞ SOFÖR
117 ŞOFÖR ZEKİ BEŞLİ ŞOFÖR
118 HİZMETLİ ( ARŞİV) HÜLKİ YILMAZ ARŞİV
119 ELEKTRİK  TEKNİKERİ SERTAÇ YILDIRIM MUŞ DEVLET HASTANESİ
120 HİZMETLİ ( SANTRAL ) URFAN EMER SANTRAL
121 HİZMETLİ ( TEKNİSYEN ) ERDAL ALDEMİR TEKNİK SERVİS

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://vartodh.gov.tr/?page_id=190